SEKRETÄR, Boulle-teknik, 1800/1900-tal.

114711. SEKRETÄR, Boulle-teknik, 1800/1900-tal.

Längd 67, bredd 33, höjd 122 cm
Proveniens: Filmregissör Mauritz Stiller.

Slitage, sprickor och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor och skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 624