NETSUKE, 2 st, trä, Japan, sign.

114654. NETSUKE, 2 st, trä, Japan, sign.

Sköldpadda samt katt och råtta.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 737