LAURI NILA. Landskap med träd. Olja på pannå. Signerad Nila och a tergo daterad 1966.

114621. LAURI NILA. Landskap med träd. Olja på pannå. Signerad Nila och a tergo daterad 1966.

69 x 73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 73 cm.

Antal besök: 2 897