KURT ULLBERGER. Kustlandskap med klippa. Olja på duk. Signerad K.Ullberger och daterad -64.

114601. KURT ULLBERGER. Kustlandskap med klippa. Olja på duk. Signerad K.Ullberger och daterad -64.

40 x 32 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 005