TAVLOR, 2 st samt FAT, orientaliska, 1900-tal.

11453. TAVLOR, 2 st samt FAT, orientaliska, 1900-tal.

Porslinsplakett med målad dekor, total mått inkl ram 49 x 38 cm.
Benarbete mot svart botten, mått inkl ram 50 x 40 cm.
Fat med dekor i pärlemor, diameter 30,5 cm.

Fat med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat med slitage.

Antal besök: 980