KLÄDSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

114504. KLÄDSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Slipat spegelglas. Längd 84 bredd 54 höjd ca 217 cm.

Slitage, färgbortfall, sprickor, avslag på krön.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 324