STOLA och KRAGE, Mink.

STOLA och KRAGE, Mink.
114498. STOLA och KRAGE, Mink.

1900-talets mitt. Stolans längd ca 200 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 973