PARTI SILVER, Tot vikt (exkl kork) ca 226 gram.

114496. PARTI SILVER, Tot vikt (exkl kork) ca 226 gram.

Sockerskål med lock, troligen Italien, höjd ca 10 cm.
Pillerburk, stmpl 835.
Kort med silverdekor, stmpl HFB.
Sockertång, otydliga stämplar, sverige, längd ca 8 cm.

Brukslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pillerburk, stmpl 835.

Brukslitage, bucklor.

Antal besök: 758