FIGURIN, glas, Asta Strömberg/Rune Stand, Strömbergshyttan, sign.

114488. FIGURIN, glas, Asta Strömberg/Rune Stand, Strömbergshyttan, sign.

Sign Strömberg P200/C885 A Strömberg R Strand.
Höjd exkl sockel ca 33,5 cm. Medföljer blå glassockel.

Bruksslitage, smärre repor. Nagg på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 782