PARTI MYNT OCH SEDLAR, delvis silver, mestadels 1900-tal.

114464. PARTI MYNT OCH SEDLAR, delvis silver, mestadels 1900-tal.

Bestående bland annat av 1, 2 och 5kr Sverige, delvis silver, mestadels 1900-tal.
2 st 200kr 1989 resp 1993.
3 st 100kr varav två fr 1983 samt 1985.
5 st 50kr varav 3 st Minnesmynt 1976 samt 2 st fr 1975.

Ej genomgånget, slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st 200kr 1989 resp 1993.

Antal besök: 1 658