BORD, 1800-talets andra hälft.

114440. BORD, 1800-talets andra hälft.

Vitmålat med förgyllda detaljer. Rektangulär skiva. Kannelerade ben. Längd 64, bredd 42, höjd 76 cm.

Bruksslitage, smärre sprickor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 802