KOPPARBASE, 1800-tal.

KOPPARBASE, 1800-tal.
114394. KOPPARBASE, 1800-tal.

Höjd 28, diameter 50 cm.

Bucklor, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
114394. KOPPARBASE, 1800-tal.

Höjd 28, diameter 50 cm.

Bucklor, lagning.

Antal besök: 597