SOFFBORD, Gustaviansk-typ, 1800-talets andra hälft.

114392. SOFFBORD, Gustaviansk-typ, 1800-talets andra hälft.

Vitmålat med förgyllda detaljer. Skuren dekor. Diameter 74, höjd 72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 674