BORDSLAMPA, engelsk stil, 1900-talets senare del.

114303. BORDSLAMPA, engelsk stil, 1900-talets senare del.

Mässing, målad plåt, märkt Örsjö, Helmer Andersson
Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 875