PÄLS, Wasa Päls.

114264. PÄLS, Wasa Päls.

Rygglängd 105 cm. Ca storlek 38.

Trasig och lagad i foder. Lagning i en ficka samt i ärmslut. Delvis lossnad etikett.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
114264. PÄLS, Wasa Päls.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 553