HYLLA, golvmodell, "String", Nils Strinning, 1950/60-tal.

114223. HYLLA, golvmodell, "String", Nils Strinning, 1950/60-tal.

Tre hyllplan, fanerade i mahogny. Längd 78, bredd 20 cm.
Ett hyllplan, fanerat i mahogny. Längd 78, bredd 30 cm.
Tidningshylla, metall. Längd 78, bredd 35 cm.
Gavlar, 2 st, grå. Höjd 150 cm.
Fyra, stabiliserings sektioner för ryggen, gråa.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 003