VÄGGUR, sk lejaur, 1800-tal.

VÄGGUR, sk lejaur, 1800-tal.
11419. VÄGGUR, sk lejaur, 1800-tal.

Nyckel och pendel finns. Höjd 63 cm.

Smärre slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, sprickor.

Antal besök: 2 398