FOX TERRIER, Steiff, 1900-talets tredje kvartal.

114176. FOX TERRIER, Steiff, 1900-talets tredje kvartal.

Höjd 22 cm. Märkt med Steiff knapp i ena örat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 583