SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.
11417. SPEGEL, rokokostil, 1900-tal.

Bronserad, delvis förgylld. Dekor av blomsterklockor.
Längd 48, höjd 112 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 48, höjd 112 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 078