LAMPBORD, gustaviansk-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

114169. LAMPBORD, gustaviansk-stil, 1900-talets fjärde kvartal.

Valnöt. Oval skiva. Längd 75, bredd 58, höjd 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 463