SOFFA, 1920-tal.

SOFFA, 1920-tal.
114162. SOFFA, 1920-tal.

Soffa, längd 160, djup 70 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!
114162. SOFFA, 1920-tal.

Soffa, längd 160, djup 70 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 5 109