RINGAR 2st, silver med färgade stenar. 2000-tal.

114095. RINGAR 2st, silver med färgade stenar. 2000-tal.

Ring silver med blå sten (dubblett), stmpl GIA 925, strlk 17,5.
Ring silver med rosa sten, stmpl GIA 925, strlk 17.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 016