NATTDUKSBORD med marmorskiva, 1800-tal.

114077. NATTDUKSBORD med marmorskiva, 1800-tal.

Mahogny. Stenskiva. Inrett med hyllplan. Längd 43, bredd 38, höjd 73 cm.

Slitage, sprickor, delar av list saknas. Frontlist lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 450