SAMEARBETEN, 4 delar, bland annat kniv daterad 24.7.1914.

113984. SAMEARBETEN, 4 delar, bland annat kniv daterad 24.7.1914.

Bestående av: Kniv, bredkniv, sked samt nålgömma.
Knivskidan daterad 24.7.1914.
Brevkniv daterad 1929.
Knivens totala längd 18,5 cm.

Slitage, skador, brevkniv lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Knivskidan daterad 24.7.1914.
Brevkniv daterad 1929.
Knivens totala längd 18,5 cm.

Antal besök: 712