GUNGSTOL, Ferdinand Lundqvist, 1900-talets andra hälft.

113979. GUNGSTOL, Ferdinand Lundqvist, 1900-talets andra hälft.

Björk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 294