PEGELUR, A. Ott, Kempten, Tyskland, 1900-tal.

11386. PEGELUR, A. Ott, Kempten, Tyskland, 1900-tal.

Nyckel finns. Total höjd 29,5 cm.

Slitage. Plakett med gåvoinskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 446