OKÄND FOTOGRAF. Andy Warhol. Fotografi. Osignerad.

113841. OKÄND FOTOGRAF. Andy Warhol. Fotografi. Osignerad.

Superstar - The life and times of Andy Warhol. Directed Chuck Workman, An Aries film release 1990.
19x25 cm
Oramad.

Yrslitage samt hanteringsveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x25 cm
Oramad.

Antal besök: 1 222