PARTI SILVER, 13 delar. Tot vikt ca 705 gram.

113797. PARTI SILVER, 13 delar. Tot vikt ca 705 gram.

Bestående bland annat av sockerruska rokokostil CG Hallberg, lockburk Ragnar Wahlberg Härnösand 1971 samt set med gräddkanna, sockerskål och bricka importstämplat.
Högsta höjd ca 10,5 cm.

Slitage, enstaka bucklor, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 10,5 cm.

Antal besök: 682