ROULETTESPEL, Tyskland, 1950-tal.

1137500. ROULETTESPEL, Tyskland, 1950-tal.

7 x 33 x 20 cm.

Lätt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 x 33 x 20 cm.

Lätt åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 227