FOTOGRAFI, "Madonna uppträder på Eriksberg 30 juni 1990", Pigmentbläck på fotopapper, 7 av 9 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.

113749. FOTOGRAFI, "Madonna uppträder på Eriksberg 30 juni 1990", Pigmentbläck på fotopapper, 7 av 9 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlingar.

"Madonna uppträder på Eriksberg 30 juni 1990", 40 x 27,4 cm.

Madonna: modeikon och drottningen av pop. Har enda sedan hon slog igenom på 80-talet haft ett stort inflytande i modebranschen bland annat genom samarbete med stora designers. Här ses hon klädd i Jean Paul Gaultier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 175