DOCKSKÅP 1890 - 1900-tal, bemålat trä med öppningsbara dörrar.

11374. DOCKSKÅP 1890 - 1900-tal, bemålat trä med öppningsbara dörrar.

Höjd 64 cm, bredd 57 cm, djup 45 cm.

Smärre skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador, slitage.

Antal besök: 1 306