GLASSERVISDELAR, , "Ekeberga pärlbård", Elis Bergh, Kosta.

113728. GLASSERVISDELAR, , "Ekeberga pärlbård", Elis Bergh, Kosta.

Bestående av: 5 vinglas, 4 sherryglas, 10 dessertvinsglas.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 2 466