113703. FOTOGRAFI, "Solglasögon i Långedrag" Pigmentbläck på fotopapper, 8 av 9 numrerade exemplar, Bildbyrån Kamerareportage AB samlinga.
"Solglasögon i Långedrag" , 40 x 27,4 cm.
Alla är inte intresserade av segeltävlingarna utanför Långedrag. Flickorna vill hellre passa på att sola sig.