SPELDOSA, omkring 1900.

SPELDOSA, omkring 1900.
113644. SPELDOSA, omkring 1900.

Dekor av kakelplatta med motiv av slott, signerad Sully. 29 x 28 cm.

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 074