PALL/SYPUFF, art deco, 1930/40-tal.

113632. PALL/SYPUFF, art deco, 1930/40-tal.

Stomme av trä. Avtagbart lock med förvaring.
Höjd 42, längd 48, bredd 28 cm.

Skador och slitage i klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage i klädsel.

Antal besök: 1 060