KONST (3), IRENE JARZ, PATRIK REUTERSWÄRD, okänd, 1900-talets andra hälft.

113619. KONST (3), IRENE JARZ, PATRIK REUTERSWÄRD, okänd, 1900-talets andra hälft.

Irene Jarz, litografi ca 15,5 x 22,5 cm

Patrik Reuterswärd, pastell ca 15 x 10,5 cm

Okänd, akvarell ca 10 x 13 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 2 138