EVA STOCKHAUS. 2 st, "Utsikt mot Kina" samt "Vildapel". Trägravyr. Signerade och numrerade.

113585. EVA STOCKHAUS. 2 st, "Utsikt mot Kina" samt "Vildapel". Trägravyr. Signerade och numrerade.

Bildyta 19 x 25 cm resp. 20 x 16 cm.

Blad något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad något gulnade.

Antal besök: 1 378