KARMSTOL, engelsk stil, 1900-tal.

113497. KARMSTOL, engelsk stil, 1900-tal.

Stoppad och klädd med skinn i två olika bruna nyanser. Spikhäftad. Ben i bonat trä.

På grund av sin storlek gick det inte fotografera karmstolen i fotostudion. Hör av Er ifall ni önskar kompletterande bilder eller information!

Repor. Missfärgningar. Delvis omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 899