KAFFE- OCH TESERVISDELAR, 9 delar, porslin, jugend, tidigt 1900-tal.

11345. KAFFE- OCH TESERVISDELAR, 9 delar, porslin, jugend, tidigt 1900-tal.

Dekor av vallmo. Tekanna, kaffekanna, sockerskål, mjölkkanna, tekopp med fat, kaffekopp med fat, bricka, uppläggningsfat, underlägg.

Sprickor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, slitage.

Antal besök: 1 609