TRÄSKULPTURER, 6 st, signerade Urban Gunnarsson.

113397. TRÄSKULPTURER, 6 st, signerade Urban Gunnarsson.

Känd politiker, bla Carl Bildt, Anne Wibble och Bengt Westerberg. Höjd ca 20-23 cm.

Slitage och lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och lagning.

Antal besök: 4 495