YTTERFODER, 3 st, KRUS 2 st, mestadels Rörstrand. 1900-talets första hälft.

11333. YTTERFODER, 3 st, KRUS 2 st, mestadels Rörstrand. 1900-talets första hälft.

Höjd 16-19,5 cm.

Slitage. Det stora vita fodret med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-19,5 cm.

Antal besök: 727