KAFFEKOPPAR MED FAT, 6 st, porslin, "Kadett", Rörstrand.

113305. KAFFEKOPPAR MED FAT, 6 st, porslin, "Kadett", Rörstrand.

Kopparnas höjd ca 6 cm.

Bruksslitage, glasyrkrackeleringar, en naggad kopp medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kopparnas höjd ca 6 cm.

Antal besök: 8 899