Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
MAGNUS CREUTZ. Sittande ung kvinna. Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad CREUTZ.
113270. MAGNUS CREUTZ. Sittande ung kvinna. Olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad CREUTZ.
64 x 53 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
64 x 53 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 457