BO SJÖBERG Y:SON. "Riddarholmen", Olja på pannå. Signerad Yson.

113267. BO SJÖBERG Y:SON. "Riddarholmen", Olja på pannå. Signerad Yson.

Ca 20 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 20 x 30 cm.

Antal besök: 7 919