OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 2 st, signerade A. Andersen.

113258. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, 2 st, signerade A. Andersen.

Gårdsinteriörer, 64x44 cm vardera.

Krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krakelyrer.

Antal besök: 2 104