RING samt DIVERSE GULD, 18k guld. Tot vikt ca 4,7 gram.

113246. RING samt DIVERSE GULD, 18k guld. Tot vikt ca 4,7 gram.

Ring med en diamant, en vit samt en röd sten, strlk 17.
Diverse guld bestående av kedjedelar samt låsdel.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 804