LJUSKRONA med blå glasskål, gustaviansk stil, 1900-tal.

113226. LJUSKRONA med blå glasskål, gustaviansk stil, 1900-tal.

För fem ljus. Dia ca 45 höjd ca 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 164