ROSA EKELUND. olja på drivved, i monterskåp, signerad.

113210. ROSA EKELUND. olja på drivved, i monterskåp, signerad.

Olja på drivved, signerad
26 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på drivved, signerad
26 x 26 cm.

Antal besök: 4 915