Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOL, s k Dantestol, nyrenässans, 1800-talets slut.
113117. KARMSTOL, s k Dantestol, nyrenässans, 1800-talets slut.
Ek. Röd klädsel.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ek. Röd klädsel.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
938