Gomér & Andersson Linköping
Glas
Serviser
ÖLGLAS, 4 st, "Ruben", Signe Persson Melin, Boda.
113084. ÖLGLAS, 4 st, "Ruben", Signe Persson Melin, Boda.
Höjd 15 cm.
Bruksslitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 cm.
Bruksslitage, repor.
Gomér & Andersson Linköping
1 243